Akademickie Planszowanie po raz pierwszy

Drodzy planszomaniacy, studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej! Wychodząc naprzeciw Waszym zainteresowaniom Rada Uczelniana Samorządu Studentów postanowiła stworzyć cykl spotkań z grami planszowymi czyli Akademickie Planszowanie.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zgłębiać tajniki gier planszowych i karcianych. Nie zabraknie gier dla fanów strategii (Neuroshima Hex), ekonomii (Terraformacja Marsa) czy kooperacji (Battlestar Galactica, Pokój 25), a także gier towarzyskich takich jak Munchkin, Kolejka, czy Story Cubes. A to tylko część tytułów w które każdy chętny będzie mógł zagrać!

Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie – w naszym zbiorze gier posiadamy zarówno gry karciane jak i planszowe, tytuły na kwadrans jak i te potrzebujące kilku godzin na rozgrywkę. Pod okiem doświadczonych ekspertów i fanów tej gałęzi rozrywki miło spędzicie czas turlając kostkami, zagrywając karty i przesuwając pionki!mówi Ewa Judasz z Rady Uczelnianej Samorządu Studentów – organizator wydarzenia.

Inauguracyjne spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek 20 lutego w godzinach od 18:00 do 22:00 w świetlicy Domu Studenta przy ul. Słowackiego, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny oraz otwarty na wszystkich studentów PWSZ, nie tylko mieszkańców Domu Studenta.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/113659729446693/?active_tab=discussion

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do