Docenić siebie – pomnażanie i wzbogacanie zasobów osobistych jako forma przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu w relacji edukacyjnej nauczycieli, uczniów i studentów – takie hasło przyświeca konferencji szkoleniowej, która odbędzie się w środę i czwartek – 23 i 24 października 2019 r. Organizatorami spotkania są Katedra Pedagogiki PWSZ w Tarnowie oraz Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna.

Bardzo bogaty i ciekawy PROGRAM dwudniowego spotkania zaciekawi z pewnością nie tylko czynnych zawodowo nauczycieli i pedagogów ale także studentów i wszystkich zainteresowanych problemami edukacji i wychowania.

W trakcie wykładów, warsztatów i prezentacji poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in. wypalenia zawodowego nauczycieli, postaw nauczycieli wobec agresji w szkole, czy sposobów radzenia sobie ze stresem i budowania zaufania w relacjach z uczniem.

Organizatorzy położyli bardzo mocny nacisk na część praktyczną konferencji, dlatego w programie znalazło się kilka niezwykle ciekawie się zapowiadających warsztatów. Zapisy na wspomniane zajęcia praktyczne prowadzone są pod numerem telefonu 14 622 27 96. Co ważne, liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 października, początek obrad w środę o godz. 9 w Auli PWSZ – sala C 017.