plakat Dni Campus France_loresZakład Filologii Romańskiej Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie serdecznie zaprasza do udziału w obchodach Dni Campus France w Polsce – Studia we Francji, które odbędą się dnia 6 listopada 2014 r. w godzinach 11.30- 14.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, Aula C017.

Dni Campus France w Polsce – Studia we Francji organizują Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France w dniach 4, 5, 6 i 7 listopada 2014 w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Tarnowie, Gdańsku oraz Gliwicach.

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie m.in.:

• indywidualne porady przedstawicieli Agencji Campus France i reprezentantów wybranych kierunków studiów,
  • prezentacje pozwalające na lepsze przygotowanie wyjazdu i przebiegu studiów,
  • loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Program wydarzenia w PWSZ w Tarnowie (PDF) >>>

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu można dokonać na adres: j_godoniuk@pwsztar.edu.pl.

Pełen program odnaleźć można na www.polska.campusfrance.org, wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/1474806002791622/