Dzień otwarty w Zakładzie Technologii Materiałów

20 kwietnia, w ramach dnia otwartego PWSZ w Tarnowie Zakład Technologii Materiałów prezentował wybraną aparaturę badawczą – mikroskop polaryzacyjny i metalurgiczny oraz defektoskop ultradźwiękowy.

Odwiedzający uczelnię goście mogli uzyskać informacje o kierunku Inżynieria materiałowa i jego specjalnościach. Pracownicy i studenci Zakładu Technologii Materiałów odpowiadali na pytania o warunki studiowania, obciążenie nauką i perspektywy zatrudnienia po studiach na oferowanym kierunku.

Zarówno całe klasy jak i indywidualni uczniowie mogli uzyskać pełne wyobrażenie o oferowanych przez ZTM specjalnościach studiów (Technologie materiałów i Inżynieria materiałów budowlanych z elementami wzornictwa przemysłowego).