9 kwietnia 2014 r. w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się III Konferencja Studenckich Kół Naukowych pn. Konsument XXI – myślę i kupuję. Wydarzenie to było zorganizowane przez członków Studenckiego Koła Naukowego Manager działającego przy Zakładzie Ekonomii Instytutu Administracyjno – Ekonomicznego PWSZ w Tarnowie.

Konferencję rozpoczął Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie prof. dr hab. Stanisław Komornicki gratulując studentom inicjatywy i realizacji wydarzenia. Następnie głos zabrała Dyrektor Instytutu Administracyjno-Ekonomicznego dr Anna Gądek, doc. PWSZ, która skierowała w stronę studentów Koła Naukowego Manager słowa uznania dla dotychczasowych dokonań. W imieniu Władz Miasta Tarnowa głos zabrał Krzysztof Podgórski Miejski Rzecznik Konsumentów.

Prelegenci z Kół Naukowych z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie oraz reprezentanci organizatorów przedstawili przygotowane przez siebie referaty, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony zaproszonych gości i uczestników.

Podczas zakończenia Konferencji oceny wystąpień dokonał dr inż. Dariusz Żmija, opiekun Studenckiego Koła Naukowego Manager, który zainicjował również dyskusję słuchaczy zgromadzonych na sali wraz z prelegentami, dotyczącą przedstawionych prezentacji. Dyskusja była niezwykle żywa, padło wiele pytań. Głos zabrał również dr hab. Krzysztof Firlej, prof. PWSZ, który, jako recenzent publikacji pokonferencyjnej, podsumował dotychczasowy postęp prac autorów referatów. Całość zamknęła mgr inż. Barbara Partyńska-Brzegowy, Zastępca Kierownika Zakładu Ekonomii, która dziękując wszystkim organizatorom, osobom wspierającym Konferencję oraz samym prelegentom, rozdała okolicznościowe dyplomy.

Konferencja objęta była Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy oraz Prezydenta Miasta Tarnowa.