Studenckie Koła Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie serdecznie zapraszają społeczność akademicką i wszystkich zainteresowanych na Międzynarodową Konferencję Kół Naukowych „SMART WORLD – człowiek, nauka, technologia”, na której studenci zaprezentują wyniki swoich badań naukowych dotyczących szeroko rozumianego pojęcia „SMART”.

16 maja 2018 r., PWSZ w Tarnowie, Instytut Politechniczny, budynek C.

ZAKRES TEMATYCZNY KONFERENCJI:

1. CZŁOWIEK – panel dedykowany dla nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych (dziennikarstwo, filologia, filozofia, historia, historia sztuki, językoznawstwo, kulturoznawstwo, lingwistyka, literaturoznawstwo, pedagogika, politologia, praca socjalna, prawo i administracja, psychologia, socjologia, teologia), nauk medycznych i o zdrowiu (medycyna, stomatologia, pielęgniarstwo, fizjoterapia, wychowanie fizyczne),
  2. NAUKA – panel dedykowany dla nauk ścisłych (matematyka, fizyka, geofizyka, biochemia, biotechnologia, chemia, ochrona środowiska, technologia chemiczna) i przyrodniczych (biologia, ekologia, geografia, geologia),
  3. TECHNOLOGIA – panel dedykowany dla nauk technicznych (automatyka i robotyka, biocybernetyka i inżynieria biomedyczna, budowa i eksploatacja maszyn, budownictwo, elektronika, elektrotechnika, energetyka, informatyka, inżynieria chemiczna, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, inżynieria środowiska, mechanika, metalurgia, technologia chemiczna, telekomunikacja)
SZCZEGÓŁY
Data i godzina: 15 maja 2018, 22:00