II Międzynarodowa Konferencja Naukowa w PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zaprasza do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej pod hasłem „Człowiek w zdrowiu i chorobie – promocja zdrowia, pielęgnowanie i rehabilitacja”. Impreza organizowana przez Instytut Ochrony Zdrowia PWSZ odbędzie si ę w dniach 26-27 października 2018 roku. Pierwsza, międzynarodowa edycja Konferencji, która odbyła się w 2016 r., stała na bardzo wysokim poziomie i spotkała się z dużym zainteresowaniem środowiska medycznego.Wcześniejsze cztery edycje (2008, 2010, 2012, 2014) miały zasięg ogólnopolski.

Bez względu na to, jak bardzo zmienia się świat, zdrowie człowieka pozostaje jedną z najwyższych wartości. Stanowi ono centrum zainteresowania lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i nauczycieli wychowania fizycznego. W każdej z tych profesji nadrzędnym celem jest dbałość o jakość życia oraz dążenie do wypracowania u pacjentów i podopiecznych przekonania o tym, że ich stan psychofizyczny w dużej mierze zależy od nich samych.

– Profesjonalizm w pracy zawodowej wymaga od nas (przedstawicieli wymienionych zawodów) ciągłego rozwoju, twórczych poszukiwań, dyskusji i doskonalenia umiejętności praktycznych. Najlepszą ku temu okazją są spotkania naukowe. Mamy nadzieję, że dwudniowe spotkanie w murach naszej Uczelni umożliwi Państwu wymianę myśli, nawiązanie nowych kontaktów i rozpoczęcie kolejnych projektów badawczych w międzyośrodkowych zespołach – mówi prof. dr hab. med. Jacek A. Pietrzyk, Przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji.

– Serdecznie zapraszamy Państwa do Tarnowa, urokliwego miasta w południowej Małopolsce oraz do naszej Uczelni, najstarszej wyższej szkoły zawodowej w Polsce świętującej w bieżącym roku 20-lecie powstania – dodaje prof. Pietrzyk.

Wszelkie informacje dotyczące Konferencji, w tym: program, rejestracja, szczegóły dotyczące składania abstraktów, czy rezerwacji noclegów dostępne są pod adresem: konferencjaioz.pwsztar.edu.pl.

Ulotka Konferencyjna

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do