Dyżury pracowników, kontakt

 

Kierownik Zakładu Chemii: dr Krzysztof Kleszcz (k_kleszcz@pwsztar.edu.pl; pokój B105)

Imię i Nazwisko
Dzień konsultacji
w semestrze letnim
Miejsce\Godziny
E-mail
prof. dr hab. Roman Dziembaj
czwartek
A 214
14.30-15.30
dziembaj@chemia.uj.edu.pl
dr Ryszard Gryboś
czwartek
B 122
9.30-10.30
grybos@chemia.uj.edu.pl
prof. dr hab. Adam Juszkiewicz
poniedziałek
A 313
14.30-15.30
ajuszkie@chemia.uj.edu.pl
mgr Iwona Karoń
wtorek
B 103
10.00-11.00
i_karon@pwsztar.edu.pl
dr Rafał Kurczab
wtorek
B 103
14.00-15.00
r_kurczab@pwsztar.edu.pl
dr Krzysztof Kleszcz
czwartek
B 105
13.00-14.00
k_kleszcz@pwsztar.edu.pl
mgr Agata Lada
wtorek
B 103
11.00-12.00
a_lada@pwsztar.edu.pl
dr inż. Piotr Niemiec
poniedziałek
B 103
9.40-10.40
p_niemiec@pwsztar.edu.pl
dr Małgorzata Martowicz
wtorek
A 116
11.30-12.30
m_martowicz@pwsztar.edu.pl
dr inż. Jerzy Nosek
poniedziałek
B 103
11.00-11.30
jerzynosek@wp.pl

Istnieje możliwość konsultacji w innych terminach niż podane, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dyżury pracowników spoza Zakładu Chemii:
– mgr M. Olchawa-Pajor: wtorek, 15:35 – 16:35; sala B012
– dr hab. Dariusz Latowski: środa, 8:00 – 9:45; sala G012

Dane teleadresowe wszystkich pracowników oraz jednostek organizacyjnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.