Dyżury pracowników

 

Imię i Nazwisko
Dzień konsultacji
w semestrze zimowym
Miejsce\Godziny
E-mail
prof. dr hab. Roman Dziembaj
piątek
A 125
13.00-14.00
dziembaj@chemia.uj.edu.pl
dr Ryszard Gryboś
piątek
B 122
12.00-13.00
grybos@chemia.uj.edu.pl
prof. dr hab. Adam Juszkiewicz
poniedziałek
A 313
12.30-13.30
ajuszkie@chemia.uj.edu.pl
mgr Iwona Karoń
wtorek
B 103
10.00-11.00
i_karon@pwsztar.edu.pl
dr Rafał Kurczab
poniedziałek
B 103
13.00-14.00
r_kurczab@pwsztar.edu.pl
dr Krzysztof Kleszcz
poniedziałek
B 105
14.00-15.00
k_kleszcz@pwsztar.edu.pl
mgr Agata Lada
czwartek
B 103
14.00-15.00
a_lada@pwsztar.edu.pl
dr inż. Piotr Niemiec
poniedziałek
B 103
15.00-16.00
p_niemiec@pwsztar.edu.pl
dr Małgorzata Martowicz
środa
A 116
10.00-11.00
m_martowicz@pwsztar.edu.pl
dr inż. Jerzy Nosek
środa
laboratorium GA SA
18.30-19.00
jerzynosek@wp.pl

Istnieje możliwość konsultacji w innych terminach niż podane, po wcześniejszym uzgodnieniu.