Dyżury pracowników

Konsultacje pracowników Zakładu Elektrotechniki semestr zimowy 2018/2019

LP Nazwisko Imię Termin i miejsce konsultacji Kontakt
1. Aksamit Grzegorz  Wtorek, 15:00-16:00, p. C100e
2. Drabek Tomasz Wtorek, 14:45-15:15
p. C100d
drabek@agh.edu.pl
3. Furgał Jakub Poniedziałek, 15:45-16:30
p. C100e
furgal@agh.edu.pl
4. Gawędzki Wacław Piątek, 18:00-18:45
s. D07
waga@agh.edu.pl
5. Kapustka Piotr Środa, 9:30-10:15
p. C100e
p_kapustka@pwsztar.edu.pl
6. Kara Dawid Wtorek, 11:30-12:30
p. C100e
d_kara@pwsztar.edu.pl
7. Klempka Ryszard Czwartek, 16:30-17:15
p.C100e
r_klempka@pwsztar.edu.pl
8. Kołacz Tomasz Środa, 13:00-13:45
p.D06
14 6316522
tmk@pwsztar.edu.pl
9. Lisowska-Lis Agnieszka Wtorek, 9:00-9:45
s. D010/p.C100e
14 6316594, 505855811
lisowskalis@pwsztar.edu.pl
10. Mitkowski Stanisław czwartek, 15:30-16:15
p. C100d
s_mitkowski@pwsztar.edu.pl
 11. Petryna Janusz  Czwartek, 14:30-15:15,
p. C100e
 j_petryna@pwsztar.edu.pl
12. Rymanowski Janusz Środa, 18:15-19:00
p. C100e
j_rymanowski@pwsztar.edu.pl
13. Skwarczyński Jerzy Środa, 9:00-9:45
p. C100d
14 6316596
jskw@agh.edu.pl
14. Wietecha Tomasz Środa, 16:30-17:30
p. C213
tw0409@interia.pl
15. Syrek Przemysław  Środa, 13:15-14:00,
p. C100e
 p_syrek@pwsztar.edu.pl
16. Zieliński Tomasz Piątek, 18:15-19:00
p. C100e
tzielin@agh.edu.pl