Dom Studenta

Dom Studenta PWSZ w Tarnowie zlokalizowany jest przy ulicy Słowackiego 7, w odległości ok. 5 minut spaceru od budynków Uczelni. Dysponuje 170 miejscami w pokojach studenckich o wysokim standardzie – m. in. każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Pokoje studenckie są trzyosobowe, a opłata za miejsce dla studenta PWSZ w Tarnowie w roku akademickim 2015/2016 zgodnie z zarządzeniem Rektora wynosi 250 zł za miesiąc.
Studenci nieodpłatnie mogą korzystać z sieci internetowej dostępnej w każdym pokoju oraz telewizji kablowej. Do dyspozycji mają pokoje cichej nauki, świetlicę z telewizorem, Klub Studenta w którym organizowane są imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji mieszkańców oddana jest również pralnia z pralkami automatycznymi oraz suszarnia.

Dom Studenta dysponuje również miejscami hotelowymi dla 30 osób. Bazę hotelową stanowią pokoje jedno, dwu, trzy osobowe oraz apartament. Z miejsc hotelowych mogą korzystać studenci studiów zaocznych w okresie zjazdów, ale również osoby prywatne.

Ceny za miejsca w pokojach hotelowych kształtują się następująco:

Apartament 120 zł/dobę + VAT
Miejsce w pokoju 1 osobowym 60 zł/dobę + VAT
Miejsce w pokoju 2 osobowym 40 zł/dobę + VAT
Miejsce w pokoju 3 osobowym 30 zł/dobę + VAT

 

Studenci PWSZ w Tarnowie zwolnieni są z podatku VAT, a pracownikom tarnowskiej PWSZ przysługuje zniżka w opłatach w wysokości 50%.

Pokoje bazy hotelowej posiadają darmowy dostęp do sieci internetowej oraz telewizji kablowej.

W Domu Studenta znajduje się również sala, w której mogą odbywać się konferencje lub imprezy okolicznościowe. Sala może pomieścić 80 osób.

Koszt wynajęcia sali:

grupa do 10 osób 15 zł/godz. + VAT
grupa do 30 osób 30 zł/godz. + VAT
grupa powyżej 30 osób 40 zł/godz. + VAT

 

Przy Domu Studenta działa stołówka, w której studenci oraz goście hotelowi mogą korzystać z posiłków. W stołówce istnieje możliwość organizowania imprez okolicznościowych takich jak np. wesela, przyjęcia komunijne zabawy andrzejkowe, Sylwester.

Szczegółowych informacji o trybie ubiegania się o miejsce w Domu Studenta PWSZ w Tarnowie udziela Dział Pomocy Materialnej tel. 014 63 16 565, pok. A030a.

Dane teleadresowe:
Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
ul. Słowackiego 7, 33-100 Tarnów
tel. 014 63 16 901 – Recepcja

Stołówka – Dom Studenta
Firma Mikrus-Bis – działalność gastronomiczna
tel. 503 095 078