2015.02.plakat layot adastra konkurs_loresPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie ogłasza konkurs na przygotowanie nowego layoutu i szaty graficznej wraz z projektem logotypu oraz okładki czasopisma studenckiego AD ASTRA.

Zgodnie z Regulaminem Konkurs ma charakter jednoetapowy, wewnętrzny. Uczestnikami konkursu mogą być studenci PWSZ w Tarnowie.

Prace konkursowe w zamkniętej kopercie z dopiskiem „konkurs Ad Astra” należy dostarczyć do Kancelarii Uczelni (budynek A, I piętro, pokój 113), w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 marca do godz. 14.00. Prace złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Oceny prac dokona Komisja konkursowa w składzie: dr hab. Jacek Kucaba, prof. PWSZ, dr Agata Kwiatkowska-Lubańska, prof. Wojciech Regulski, dr Bartłomiej Bałut, Krzysztof Sowa. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 marca 2015 r.

Regulamin Konkursu (PDF)
Umowa przeniesienia praw autorskich (ODT)
Archiwum z materiałami do pobrania