krwiodawcy 2014W tarnowskiej siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża przedstawiciele uczelnianego Klubu Honorowego Krwiodawstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odebrali pamiątkowy medal za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych, Pomaturalnych i Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda krew ratuje życie, w kategorii uczelni i szkół wyższych.

Klub Honorowego Krwiodawstwa PWSZ w Tarnowie został nagrodzony za wskaźnik aktywności (ilość krwi oddanej w przeliczeniu na jednego studenta uczelni) ex-aequo z Akademią Marynarki Wojennej z Gdyni. Miejsce pierwsze zajęło Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Była to dziesiąta edycja konkursu, zorganizowana w roku akademickim 2012/2013.