Kuźnia biznesu czyli spotkanie z przedsiębiorcą (GALERIA)

10 marca 2017 r. studenci tarnowskiej PWSZ mieli możliwość po raz kolejny spotkać się w ramach projektu „Kuźnia biznesu” z lokalnym przedsiębiorcą. Tym razem zaproszenie przyjęła Pani Beata Mądel właścicielka firmy zajmującej się nieruchomościami.

Spotkanie przybliżyło historię rozwoju i działalności Firmy. Beata Mądel porównywała pracę na etacie z pracą na własny rachunek, podkreślając, że dopiero „będąc na swoim” odczuwa pełną satysfakcję z pracy, którą wykonuje. Prelegentka`podkreśliła, że początki nigdy nie są łatwe i sama nie wie dlaczego dopiero po 18 latach pracy podjęła decyzję o założeniu własnej działalności. Teraz z perspektywy czasu ocenia że był to po części strach przed niewiadomym, ale również w pewnym sensie wygoda.

Pani Beata zachęcała studentów do większej odwagi, do wzięcia swoich karier zawodowych we własne ręce. Opowiedziała również przy tym jak można skorzystać z dotacji udzielanych przez Urząd Pracy w Tarnowie, ponieważ sama taką dotację pozyskała. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem (uczestniczyło 60 studentów) a na końcu padały liczne pytania o szczegóły prowadzenia działalności gospodarczej, na które Pani Beata chętnie odpowiadała.

Już wkrótce kolejne spotkanie w ramach „Kuźni biznesu”.