Małopolska Noc Naukowców 2017

Pracownicy Zakładu Ekonomii oraz Studenci zrzeszeni w Studenckim Kole Naukowym „MANAGER” po raz kolejny włączyli się w organizację Małopolskiej Nocy Naukowców.

Ten wieczór zdecydowanie należał do udanych i wyjątkowo tłocznych! Nasz Zakład Ekonomii oferował w tym roku sporo rozrywki z domieszką edukacji. Każda zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – Kalambury, Ekonomiczna rodzina, Puzzle, Monopoly, a także, niezmiennie, Quiz wiedzy ekonomicznej w dwóch edycjach. W tym roku zorganizowaliśmy także wystawę i warsztaty dla najmłodszych o tematyce szeroko rozumianego pieniądza – dzieciaki mogły pooglądać banknoty pod mikroskopem (także przy pomocy smartfona!), obejrzeć waluty obce, sprawdzić ich prawdziwość pod specjalną lampą oraz nauczyć się jak rozpoznawać falsyfikaty.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: https://manager.pwsztar.edu.pl/?p=618

Autor: Magdalena Tatara