Do 2 lutego potrwa rekrutacja studentów do programu półrocznych płatnych praktyk zawodowych (PPZ). Rekrutacja dotyczy studentów stacjonarnych z kierunków: Fizjoterapia (dla II roku studiów); Pielęgniarstwo (dla II roku studiów), Wychowanie Fizyczne (dla II i III roku studiów) w ramach IV naboru oraz studentów kierunku Ochrona Środowiska (dla II roku) w ramach II naboru. W ramach II naboru znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty tutaj >>>

Kwestionariusze rekrutacyjne należy składać do 2 lutego 2018 r. w Biurze Karier, Projektów i Współpracy.

Program PPZ to 6-miesięczna płatna praktyka zawodowa w tym stypendium w łącznej wysokości do 10 000 zł dla każdego studenta, a także dodatkowe środki na zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie, itp. PPZ współfinansowany jest ze środków europejskich. Program gwarantuje wsparcie ze strony uczelnianego i zakładowego opiekuna praktyk w czasie odbywania praktyki.

Więcej informacji na temat programu, dokumenty do pobrania (regulamin, kwestionariusz itp.) znajdziesz tutaj >>>.

Do 9 lutego 2018 r. trwa nabór Podmiotów/Pracodawców przyjmujących studentów na płatne praktyki w ramach programu. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj >>>.