Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych – Komunikacja wczoraj i dziś

biblioteka_studenci_loresStudenckie Koła Naukowe Instytutu Humanistycznego, Koło Naukowe Przyrodników „Ośka” oraz Koło Naukowe Informatyków działające w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych „Komunikacja wczoraj i dziś”, która odbędzie się 17 maja 2017 roku w murach tarnowskiej uczelni. Konferencja, oprócz zaprezentowania badań prowadzonych przez organizacje studenckie, będzie okazją do wymiany doświadczeń działania w organizacjach studenckich na rzecz społeczności akademickich.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Komunikacja wczoraj i dziś”. Podczas konferencji organizatorzy przewidują pięć sekcji skupionych wokół zagadnień:

• społeczne konteksty komunikacji
  • komunikacja ponad podziałami
  • komunikacja w mediach
  • komunikacja na przestrzeni wieków
  • varia

Oprócz tradycyjnych referatów organizatorzy dają możliwość zaprezentowania posterów naukowych (uczestnik jest zobowiązany wydrukować poster).

Aby otrzymać zaświadczenie potwierdzające bierny udział w konferencji, należy wysłać zgłoszenie do 30 kwietnia, zaś abstrakt czynnego udziału do 30 marca.

Wszystkie zgłoszenia prosimy wysłać na adres e-mailowy: konferencjatarnow2017@gmail.com, a w treści wiadomości wpisać: imię i nazwisko studenta, nazwę uczelni, bierny/czynny udział/poster.

Program całego wydarzenia będzie udostępniony do 20 kwietnia 2017 rok. Udział w konferencji jest bezpłatny, a wygłoszone referaty zostaną wydane w tomie pokonferencyjnym po otrzymaniu pozytywnych recenzji.

Dokumenty do pobrania tutaj.

Fot. B. Szerszeń