2015.05.sjo konkurs angiel_015Poznaliśmy zwycięzcę Konkursu Języka Angielskiego II Edycji zorganizowanego dla studentów tarnowskiej PWSZ  przez Studium Języków Obcych. Został nim Dawid Rąpała – student drugiego roku filologii polskiej.

W Konkursie składającym się z trzech etapów mogli wziąć udział studenci wszystkich kierunków i specjalności, z wyłączeniem studentów filologii angielskiej i laureatów pierwszej edycji. Konkurencje konkursowe składały się z różnorodnych zadań sprawdzających znajomość języka angielskiego. Uczestnicy m.in. rozwiązywali quiz oraz tłumaczyli fragmenty publikacji wydanej z okazji 15-lecia Uczelni. Finaliści musieli przedstawić Jury prezentację na temat komfortowego studiowania na PWSZ.

Pierwsze miejsce i nagrodę główną, tj. tablet oraz zestaw gadżetów PWSZ, gadżety ufundowane przez Zakłady Mechaniczne w Tarnowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie, książki anglojęzyczne, płyty z muzyką filmową i torby podarunkowe z Tygodnika Temi oraz przewodnik „Tarnów and its surroundings” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa otrzymał Dawid Rąpała – student drugiego roku filologii polskiej.

Drugie miejsce oraz nagrodę rzeczową w postaci pendrive’a oraz gadżetów ufundowanych przez tarnowską PWSZ, słownik od wydawnictwa Pearson Longman oraz przewodnik „Tarnów and its surroundings” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa, a także gadżety ufundowane przez Zakłady Mechaniczne w Tarnowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie, książki anglojęzyczne, płyty z muzyką filmową i torby podarunkowe z Tygodnika Temi otrzymała Sylwia Hachaj – studentka drugiego roku administracji publicznej.

Trzecie miejsce nagrodę rzeczową w postaci pendrive’a oraz gadżetów ufundowanych przez tarnowską PWSZ, słownik od wydawnictwa Pearson Longman oraz przewodnik „Tarnów and its surroundings” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa a także gadżety ufundowane przez Zakłady Mechaniczne w Tarnowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie, książki anglojęzyczne, płyty z muzyką filmową i torby podarunkowe Tygodnika Temi otrzymała Anna Bomba – studentka drugiego roku wzornictwa.

Pozostałe finalistki – Anna Mrożek i Natalia Gostek – studentki pierwszego i drugiego roku administracji publicznej– otrzymały nagrody pocieszenia, tj. słownik od wydawnictwa Pearson Longman oraz przewodnik „Tarnów and its surroundings” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa a także gadżety ufundowane przez Zakłady Mechaniczne w Tarnowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie, książki anglojęzyczne, płyty z muzyką filmową i torby podarunkowe z tygodnika Temi.

Skład Komisji Konkursowej:
– prof. dr hab. Stanisław Komornicki – przewodniczący komisji,