Ruszyły zapisy na Tarnowskie Piątki Naukowe

W Instytucie Matematyczno-Przyrodniczym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie można już zapisywać się do udziału w ósmej edycji Tarnowskich Piątków Chemicznych i Tarnowskich Piątków Matematycznych. To propozycja dla uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz szkół średnich, którzy chcą zgłębiać wiedzę wykraczającą poza szkolny program nauczania.

– Do udziału w Tarnowskich Piątkach Chemicznych zapraszamy uczniów liceów i techników, uczniów klas gimnazjalnych oraz uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Przed nami ósma edycja wykładów popularno-naukowych o chemii, która rozpocznie się w październiku 2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie – zachęcają organizatorzy.

Spotkania adresowane są do całych klas pod opieką nauczyciela. Opiekun grupy uczniów proszony jest o wcześniejszą rezerwację miejsc w Uczelnianym Centrum Edukacji Ustawicznej PWSZ w Tarnowie (tel. 14 63 16 568) najpóźniej do środy poprzedzającej wybrany wykład. Program – TARNOWSKIE PIATKI CHEMICZNE – edycja ósma.

Podobna zasada zapisów obowiązuje na Tarnowskie Piątki Naukowe. Program – TARNOWSKIE PIATKI NAUKOWE IMP – edycja ósma.

– Wiemy, że uczniowie myślami są już na wakacjach, ale zachęcamy nauczycieli, by już teraz zaplanowali wizyty u nas. Tarnowskie Piątki Naukowe ciszą się dużą popularnością dlatego warto wcześniej zadbać o rezerwację miejsc, których liczba jest ograniczona – przekonują organizatorzy.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do