Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie po raz kolejny uczestniczyli w „Dniach uczenia się osób dorosłych” organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie. W ramach wydarzenia odbyły się trzy wykłady dla studentów pn. „Własny biznes – formy wsparcia dla osób młodych” w których udział wzięło łącznie niemal dwustu studentów.

Wykłady, które były zorganizowane na terenie PWSZ w Tarnowie, a prowadzone przez Panią Justynę Pędrak, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Studenci zadawali wiele pytań z zakresu wsparcia finansowego jakie udziela PUP w Tarnowie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Dodatkowo na terenie kampusu Uczelni pracownicy PUP w ramach działania „Zaplanuj przyszłość” udzielali informacji zainteresowanym studentom podczas konsultacji indywidualnych.

Ze względu na duże zainteresowanie tematem wykładu już dzisiaj Koordynator ds. przedsiębiorczości akademickiej zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów na kolejny, który odbędzie się w najbliższy piątek, 18 października, o godzinie 13 w sali nr 125 w budynku A.