Od 16 do 27 listopada 2015
Salon organizowany on-line na stronie: www.e-campusdofrancji.pl
Bezpłatna rejestracja

Jesteś studentem, licealistą lub szczęśliwym posiadaczem dyplomu szkoły wyższej?

Niepowtarzalny w Europie, Wirtualny Salon studiów we Francji i perspektyw zawodowych oferowanych dla absolwentów francuskich uczelni, adresowany jest właśnie do licealistów, studentów i polskich absolwentów szkół wyższych.

Innowacyjny, nowoczesny i prosty w obsłudze pozwala na przygotowanie projektu studiów lub znalezienie stażu albo pracy o dowolnej porze nie wychodząc z domu!

Współorganizowany przez Ambasadę Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France, Wirtualny Salon studiów we Francji

www.e-campusdofrancji.pl zaprezentuje podczas drugiej edycji ofertę 35 uczelni francuskich oraz 7 firm.

Dzięki dostępowi do interaktywnych modułów, Salon stworzy okazję licealistom i studentom do zaplanowania projektu studiów oraz:

• Zapoznania się z informacjami i pobrania broszur o studiach we Francji, o podwójnych dyplomach francusko-polskich, o programach stypendialnych, o zakwaterowaniu oraz życiu we Francji,
• Wzięcia udziału w czatach na żywo z przedstawicielem Campus France Polska,
• Uczestniczenia w czatach na żywo z przedstawicielami uczelni francuskich obecnych na Salonie.

Poszukujesz stażu lub zatrudnienia?
Będziesz mógł wziąć udział w czatach na żywo z firmami, które rekrutują osoby o profilu frankofońskim lub frankofilskim. Uczestnicy mogą również zapisać swoje CV na stronie Salonu i oczekiwać na kontakt potencjalnego pracodawcy.

Bezpłatna rejestracja na stronie: www.e-campusdofrancji.pl

Więcej informacji na temat Wirtualnego Salonu:

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1134301259919619/

Pani Morgane Hourau o Salonie Wirtualnym

Plakat wydarzenia poniżej

poster_salon_wirtualny_2015_B1

Wpis przygotowano na podstawie informacji
Ambasady Francji w Polsce
sporządzonej przez

Cyrielle DUFRENNE

Chargée de mission scientifique et universitaire
Koordynator ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej