Terminarz naboru do projektu sześciomiesięcznych praktyk dla studentów III roku Informatyki

Instytut Politechniczny PWSZ uczestniczy w pilotażowym projekcie sześciomiesięcznej praktyki zawodowej dla studentów trzeciego roku.

Terminarz działań:

• 15-24.03.2017- rekrutacja studentów III roku zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie 6 miesięcznej pilotażowej praktyki,
  • 29-31.03.2017 – rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami,
  • do 5.04.2017 – wybór studentów zakwalifikowanych do projektu.
Studenci zainteresowani rekrutacją do projektu proszeni są o zgłaszanie się do Biura Karier i Projektów (BKiP).
Wypełnione kwestionariusze można składać osobiście (budynek C, pok. 300e) lub poprzez e-mail przesłany do Biura Karier i Projektów (bkip@pwsztar.edu.pl, w temacie wpisując: PPZ).
Regulamin projektu i kwestionariusz dla studentów dostępny będzie na stronie BKiP.