Sesja Studenckich Kół Naukowych „Interdyscyplinarność badań naukowych jako droga do wielkich odkryć naukowych”

Zakład Chemii oraz Studenckie Koło Naukowe „OZON” serdecznie zapraszają wszystkich członków oraz opiekunów Studenckich Kół Naukowych do wzięcia udziału w Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbędzie się w dniu 17 maja 2016 r., w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Tematem przewodnim spotkania będzie „Interdyscyplinarność badań naukowych jako droga do wielkich odkryć naukowych

W programie organizatorzy przewidują:

• wygłoszenie krótkich referatów z działalności/badań prowadzonych przez Koła Naukowe,
  • debatę na temat stworzenia platformy dla wymiany naukowej między młodymi badaczami/Kołami Naukowymi zajmującymi się lub zainteresowanymi zagadnieniami badań interdyscyplinarnych,
  • naukowy speed-dating,

Miejsce konferencji:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
33-100 Tarnów

Ważne daty:

• zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu wraz z tematem wystąpienia: 30 kwietnia 2016 r.
  • nadsyłanie abstraktów: 7 maja 2016 r.

Ważne dokumenty:

Szczegółowy plan konferencji zostanie ogłoszony po terminie przyjmowania abstraktów. Zgłoszenia oraz abstrakty należy przesyłać na adres: pwsztarnowozon@gmail.com

Aktualności:

• Rejestracja wszystkich uczestników Konferencji odbywać się będzie od godziny 8.00 – 9.00 w Budynku C (obok Auli).
  • Prezentację w formacie ppt, pptx lub pdf należy dostarczyć obsłudze technicznej na przerwie poprzedzającej sesję, na której zaplanowano dane wystąpienie.
  • Program konferencji można pobrać tutaj.
  • Abstrakty wszystkich wystąpień na stronie konferencji w postaci elektronicznej można pobrać tutaj.
  • Szczegóły dotyczące dojazdu i miejsca odbywania się konferencji można pobrać tutaj.