• Najbliższe zajęcia odbędą się w sobotę 19 maja br. od godz. 9.00 do 11.40   🙂

• Uniwersytet Dziecięcy zaprasza dzieci na przygodę ze studiowaniem

Uniwersytet  Dziecięcy przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 11 lat na zajęcia w II semestrze roku akademickiego 2017/2018, które prowadzone będą przez doświadczonych wykładowców akademickich oraz praktyków posiadających bogate doświadczenie zawodowe.Wszystkie dzieci uczestniczyć będą we wspólnych wykładach, natomiast podczas warsztatów dzieci zostaną podzielone na grupy ze względu na wiek:

• Grupa „ODKRYWCY” od 7 do 8 lat – opiekunem grupy jest Pani mgr Anna Lis, tel. 14 63 16 626, e-mail: a_lis@pwsztar.edu.pl
  • Grupa „MŁODZI NAUKOWCY”  od 9 do 11 lat – opiekunem grupy jest Pani mgr Monika Grela, 14 63 16 603, e-mail: m_grela@pwsztar.edu.pl

Rekrutacja uczestników na II semestr roku akademickiego 2017/2018 potrwa do 20 lutego br.

W razie zaistniałych pytań związanych z prowadzonymi zajęciami w ramach Uniwersytetu Dziecięcego należy kontaktować się z wymienionymi osobami.

Na pierwsze zajęcia zapraszamy 3 marca br.