12 grudnia 2014 r. w Auli PWSZ w Tarnowie odbyła się Uroczysta Promocja Absolwentów Instytutu Politechnicznego. Rektor PWSZ w Tarnowie – prof. dr hab. Stanisław Komornicki, Prorektor ds. studenckich i dydaktyki doc. dr Józef Węglarz oraz Dyrektor Instytutu Politechnicznego – prof. dr hab. inż. Stanisław Mitkowski wręczyli dyplomy inżynierskie i medale dla najlepszych absolwentów. Wręczono także certyfikaty uczestnictwa w studenckich kołach naukowych. Przypomniano prace dyplomowe, które wyróżniono dyplomami uznania, a także te nagrodzone przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, jako najlepsze w konkursie organizowanym przez Oddział Tarnowski.

Medale dla najlepszych absolwentów otrzymali: Arkadiusz Tragarz, który ukończył studia na kierunku Elektrotechnika, Maciej Ciurej – absolwent Informatyki, Norbert Piątek – absolwent kierunku Inżynieria Materiałowa, oraz Jan Dolasiński z kierunku Elektronika i Telekomunikacja.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa Krystyna Latała, Prodziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki dr hab. inż. Paweł Pasierb, Prezes Zarządu Tarnowskiego Klastra Przemysłowego Rafał Działowski, Prezes Zarządu Tarnowskiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich Antoni Maziarka, Wiceprezes Zarządu „ELZAT” Sp. z o.o. Władysław Łabuz, Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Zakładów Mechanicznych Tarnów S.A. Tomasz Kieć, Dyrektor ds. Rozwoju Grupa Azoty Automatyka Sp. z o.o. Franciszek Bernat, Dyrektor Działu IT Centermed Sp. z o. o. Paweł Popek, Kierownik Szkoleń Technicznych w firmie Ericpol Sp. z o. o. Rafał Watza, Krzysztof Juzyk – Systemy Komputerowe Voltronik. Na zakończenie wystąpił Damian Zolich, Kierownik Działu Agile Value Added Services, Ericpol sp. z.o.o z wykładem pt. „Branża ICT – perspektywy rozwoju i możliwości dla pracownika”.