W imieniu organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału w IV już edycji konkursu Tarnowskiego Juniora Biznesu. Celem konkursu jest kształtowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów szkół wyższych oraz młodzieży i wychowanków innych jednostek oświatowych postaw przedsiębiorczych, a także promocja przedsiębiorczości i innowacyjności.

Biznes plan firmy, która mogłaby funkcjonować w Tarnowie powinien uwzględnić uwarunkowania i przewagi jakie daje lokalny rynek oraz wpisywać się w Regionalną Strategię Innowacji Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Prace należy składać w terminie do dnia 6 kwietnia 2018 r. w formie papierowej do Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, pok. nr 116, ul. Mickiewicza 6, 33-100 Tarnów.

– Ponieważ Uczelnia może zgłosić maksymalnie sześć biznes planów, PWSZ w Tarnowie organizuje etap szkolny tego konkursu. Do 9 marca należy składać swoje pomysły, wstępne zarysy biznes planu w sali 027a – wyjaśnia mgr inż. Barbara Partyńska-Brzegowy, która koordynuje uczelniany etap konkursu i pomaga w ostatecznym przygotowaniu zgłoszeń. Można je konsultować w każdy piątek w godzinach od 10.30 do 12.30.

Oceny biznes planów oraz indywidualnych prezentacji (już w etapie głównym konkursu) dokona czteroosobowe jury powołane przez Urząd Miasta Tarnowa, w którego skład wejdą dwie osoby reprezentujące Urząd i po jednej z Instytucji Otoczenia Biznesu oraz Rady Gospodarczej działającej przy Prezydencie Miasta Tarnowa.

Dla tegorocznych laureatów przygotowano nagrody finansowe w kategorii szkół wyższych za zajęcie pierwszego miejsca 2000 zł, drugiego 1500 zł i trzeciego 1000 zł. Miejscom IV-VI zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystej gali konkursu, która odbędzie się w Sali Lustrzanej. O terminie gali uczestnicy konkursu oraz koordynatorzy zostaną poinformowani przez organizatora drogą telefoniczną i mailową.

Warto podkreślić, że studenci PWSZ w Tarnowie wygrali dwie ostatnie edycje konkursu.

Regulamin konkursu oraz zarządzenie prezydenta poniżej.

REGULAMIN KONKURSU TJB

ZARZĄDZENIE PREZYDENTA