Y.E.S. – Young Engineers Support od igus®

Zapraszamy studentów i nauczycieli Instytutu Politechnicznego do wzięcia udziału w spotkaniu z firmą igus, które odbędzie się 8. listopada 2017r. o godz. 9:30-11:30 w sali C06

Firma igus® z chęcią wspiera młodych inżynierów. Dostarcza darmowe próbki i pomoc techniczną dla studentów, stażystów i nauczycieli zainteresowanych prowadzeniem prac badawczych, rozwojowych, projektów. Zapraszamy na stronę  www.igus.pl/yes, aby dowiedzieć się więcej. Projekt Y.E.S … YESt dla Was!

Y.E.S. oferuje polimerowe łożyska ślizgowe oraz e-chain systems®: Materiały są do ściągnięcia w formie filmów opisowych, obrazów oraz materiałów tekstowych. Program oceny żywotności, uwzględniający różne potencjalne zastosowania. Y.E.S. service/infoshop ma przygotowane próbki produktów, katalogi, produktowe płyty CD, wykłady gości, wycieczki, wsparcie studenckich projektów badawczych i dużo więcej. Można skorzystać także z praktycznej wiedzy specjalistów.

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmuje się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych i jest liderem w produkcji – prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Posiada ponad 130 000 produktów dostępnych prosto z magazynu.

Program spotkania

• Przedstawienie firmy igus® oraz prezentacja łożysk ślizgowych iglidur®, igubal® i xiros®
  • Prezentacja łożysk liniowych drylin® firmy igus®
  • Prezentacja aplikacji z zastosowaniem łożysk ślizgowych (tulejek) oraz liniowych (drylin) firmy igus®