Humaniści zapraszają na zebranie naukowe

ksiazki„Kreatywność językowa w kolażach Herty Müller” oraz „Krytyka genetyczna” będą tematami referatów, które zostaną wygłoszone podczas zebrania naukowego humanistów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Do udziału w zebraniu naukowym zespołu literatury współczesnej i teorii literatury zapraszają Dyrektor Instytutu Humanistycznego PWSZ w Tarnowie oraz Kierownik Zakładu Filologii Polskiej.  – Kierujemy je przede wszystkim do nauczycieli i studentów Instytutu Humanistycznego, ale mile widziani będą wszyscy zainteresowani. Wstęp jest oczywiście wolny – przekonują organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2017 roku, początek o godzinie 13.15 w sali A 120.

Referaty wygłoszą:

• dr Joanna Graca „Kreatywność językowa w kolażach Herty Müller – próba analizy liberackiej”,
  • prof. dr hab. Stanisław Jaworski – „Krytyka genetyczna”.