Absolwentki filologii polskiej Perłami Tarnowa

13 czerwca w Sali Lustrzanej wręczono Nagrody Naukowe „Perły Tarnowa” w konkursie Tarnowskiego Towarzystwa Naukowego na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską absolwentów tarnowskich uczelni wyższych. Wśród nagrodzonych przez Komisję Konkursową znalazły się absolwentki filologii polskiej tarnowskiej PWSZ Natalia Placek i Dorota Długosz, wyróżnienie w kategorii prac inżynierskich otrzymali Łukasz Cichocki i Łukasz Duda.

13 czerwca w Sali Lustrzanej wręczono Nagrody Naukowe „Perły Tarnowa” w konkursie Tarnowskiego Towarzystwa Naukowego na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską absolwentów tarnowskich uczelni wyższych.

Wśród uhonorowanych przez Komisję Konkursową znalazły się prace absolwentek kierunku filologia polska tarnowskiej PWSZ. Natalia Placek została nagrodzona za pracę licencjacką „Nazwiska i przezwiska mieszkańców Łęk Dolnych na tle innych zjawisk kulturowych”, zaś Dorota Długosz za pracę magisterską „Tytuł prasowy – analiza lingwistyczna. Na materiale wybranych artykułów Gazety Wyborczej z lat 2007 – 2010”.

Wyróżnienie w kategorii prac inżynierskich otrzymali Łukasz Cichocki i Łukasz Duda, absolwenci kierunku informatyka za pracę „System sterowania manipulatorem modularnym w czasie rzeczywistym”.

Nagrodzone prace zostaną opublikowane w Zeszytach Tarnowskiego Towarzystwa Naukowego.

Gratulujemy!

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do