Angielski dla uczniów w Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej

W listopadzie rozpoczęły się zajęcia realizowane w obszarze Język angielski w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Prowadzą je wykładowcy Katedry Filologii (Filologia Angielska) Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie dla uczniów z kilkunastu szkół średnich południowej Polski: Tarnowa, Krakowa, Nowego Targu, Zakopanego, Myślenic, Zakliczyna, Olkusza, Muszyny, Limanowej, Krynicy, Starego Sącza oraz Gorlic.

Podczas zajęć prowadzonych on-line uczniowie mają okazję ćwiczyć fonetykę, zaawansowane słownictwo oraz poznają różnice między językiem angielskim używanym w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Co ważne, sieciowe spotkania umożliwiają uczniom rzeczywistą wymianę zdań z rówieśnikami z innych szkół i wykładowcą.

Małopolska Chmura Edukacyjna to projekt dofinansowywany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego bezpośrednim beneficjentem jest Województwo Małopolskie – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Partnerem projektu jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do