Druga kadencja Prezesa naszych akademików

Wojciech Nowak został wybrany prezesem Klubu Uczelnianego AZS PWSZ na kolejną, również dwuletnią kadencję. Wyboru dokonało Walne Zebranie KU AZS.

Za nami kadencja obfitująca w wiele fantastycznych osiągnięć sportowych i wydarzeń organizacyjnych. Delegaci jednomyślnie zadecydowali o udzieleniu absolutorium ustępującemu Zarządowi, a następnie powierzeniu obowiązków osobom, które działały w minionej kadencji. To oznacza, że możemy mówić o kontynuacji pewnego kierunku działań zapowiada Prezes Wojciech Nowak.

W obszarze sportu studenckiego będziemy ciężko pracować nad utrzymaniem poziomu sportowego, co jest trudnym zadaniem, zważywszy na nieustanną profesjonalizację sportu akademickiego dodaje.

Ciężka praca czeka nas również w obszarze działalności organizacyjnej. W ubiegłym roku podjęliśmy się organizacji największego wydarzenia sportowego w Tarnowie od blisko czterdziestu lat, jakim były, bardzo dobrze ocenione, Mistrzostwa Polski U-16 w lekkiej atletyce, i wiemy już, gdzie nasza organizacja może poprawić swoje działanie.

Z pewnością mocno zaangażujemy się również w projekt ministerialny czyli Narodową Reprezentację Akademicką. Zarząd składa się z doświadczonych osób, dlatego jestem pewny, że podołamy nowym wyzwaniom. Ze swojej strony chciałbym raz jeszcze podziękować delegatom za okazane zaufanie i jednomyślną decyzję o powierzeniu mi funkcji prezesa na kolejną kadencję – kończy Wojciech Nowak.

Dodajmy, że Wiceprezesem ds. sportowych ponownie wybrano Anitę Ziembę, a wiceprezesem ds. organizacyjnych Roberta Wardzałę. Nie było również zmiany na stanowisku skarbnika, którym została Marta Wantuch.

Członkami Zarządu zostali: Marcin Bibro, Małgorzata Kołpa, Piotr Kuczek, Przemysław Markowicz, Jan Salamon, Krzysztof Tomalski oraz Jarosław Wałaszek.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Renata Błyszczuk, Ewa Zalewska, Iwona Bąk.

Sąd Koleżeński tworzą: Stanisław Derus, Michał Lenart, Sara Pypeć.

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do