Dzień otwarty w Zakładzie Elektrotechniki

Dzień Otwarty organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie 13 marca br. (piątek) w godz. 9.00 – 14.00 był nie tylko możliwością zdobycia informacji na temat proponowanej oferty kształcenia lub obejrzenia istniejącej bazy materialnej, ale również okazją by poczuć się przez kilka godzin jak student tarnowskiej PWSZ. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogli przekonać się na czym polega studiowanie i w jakich warunkach może się odbywać. Do dyspozycji zwiedzających były laboratoria Zakładu Elektrotechniki wyposażone w nowoczesny sprzęt.
Przybyli goście mogli też porozmawiać ze studentami, którzy prezentowali podstawowe zagadnienia elektrotechniki. Wykładowcy z Zakładu Elektrotechniki przygotowali i przeprowadzili Warsztaty dla młodzieży „Elektryczność, magnetyzm, energie odnawialne”. Dzięki warsztatom, w których wzięła udział młodzież z Gimnazjum nr 11 w Tarnowie pod opieką pani mgr Grażyny Szablowskiej można było dowiedzieć się, czy my jesteśmy źródłem elektryczności i magnetyzmu, jak zaprząc energię elektryczną do pracy, jak zasilać energią słońca, wody oraz jak działa silnik spalający wodór.

Serdecznie dziękujemy młodzieży z Gimnazjum nr 11 pod opieką pani mgr Grażyny Szablowskiej za udział w Warsztatach oraz wszystkim Gościom, którzy wzięli udział w Dniu Otwartym Uczelni.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z warsztatów.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do