III edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa ARP

Trzecia już edycja konkursu, organizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską  skierowana jest do studentów i absolwentów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, których obszar naukowych zainteresowań skupia się wokół problematyki innowacji, restrukturyzacji i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. 

Konkurs ma na celu wzmacnianie więzi między światem nauki i biznesu oraz zaangażowanie w rozwój gospodarczy kraju oparty na wiedzy. Mogą wziąć w nim udział studenci i absolwenci Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, których rektorzy zrzeszeni są jako członkowie zwyczajni w stowarzyszeniu Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych.

Komisja konkursowa wyłoni laureatów w trzech kategoriach: praca magisterska, praca licencjacka i praca inżynierska. Zgłaszane prace powinny dotyczyć obszarów takich, jak:

  • zarządzenie finansami w przedsiębiorstwie,
  • logistyka i transport,
  • technologie informatyczne dla zwiększenia efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw,
  • działanie administracji na rzecz rozwoju przedsiębiorstw i ich innowacyjności,
  • inżynieria produkcji.

Tak o konkursie mówi Wiceprezes ARP S.A. Paweł Kolczyński: Program „Kadry dla przemysłu” to nie tylko współpraca szkół średnich zawodowych i technicznych oraz szkół wyższych z przedsiębiorstwami z Grupy ARP, ale także cieszący się dużą popularnością konkurs o Nagrodę Prezesa ARP na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską. Już po raz trzeci pragniemy zaprosić studentów Państwowych Wyższych Uczelni Zawodowych oraz ich promotorów do składania swoich prac, spośród których specjalnie wyłoniona komisja wybierze najlepsze z nich. Z roku na rok nasz Program rozszerzany jest o nowe elementy, dlatego też spełniając Państwa oczekiwania, zmienia się również nasz Regulamin. III edycja wzbogacona została o dodatkową nagrodę dla laureatów I miejsca w każdej z kategorii. Oprócz nagrody pieniężnej dajemy Państwu szansę odbycia stażu w ARP S.A. lub jednej ze spółek z Grupy ARP. Listę wybranych spółek zakomunikujemy Państwu w terminie do 30.06 za pośrednictwem strony www.kadrydlaprzemyslu.pl oraz www.arp.pl. Zapraszam wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej już edycji konkursu.

Z regulaminem konkursu, formularzem zgłoszeniowym oraz wzorami oświadczeń i zgód można zapoznać się tu. Uczelnie zgłaszają prace do 10 października 2021 r. do godz. 16.00, a wyniki konkursu poznamy w listopadzie br.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do