Dyżury pracowników

Dyżury wykładowców na kierunku Technologia chemiczna w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021

Lp Nazwisko Imię Termin i miejsce konsultacji Kontakt
1. Dr hab. inż. Łukasz Jęczmionek Środa 10.30 – 11.30, pok. C 09 lukasz.jeczmionek@gmail.com
2. Dr hab. Rafał Kurczab Poniedziałek 11.00-12.00, sala A 116 r_kurczab@pwsztar.edu.pl
3. Dr hab. inż. Szymon Skoneczny Czwartek 9.00 – 9.45, MS Teams s_skoneczny@pwsztar.edu.pl
4. Dr Małgorzata Martowicz Poniedziałek 10.00 – 10.45, bud. A, pok.116 m_martowicz@pwsztar.edu.pl
5. Dr Krzysztof Kleszcz Piątek 9.30-10.30 , pok. A 026c k_kleszcz@pwsztar.edu.pl
6. Dr inż. Paulina Bednarz Czwartek 9.00 – 9.45, pok. C 09 p_bednarz@pwsztar.edu.pl
7. Dr inż. Paweł Śliwa Czwartek 11.30-12.30, MS Teams psliwapk@gmail.com
8. Dr inż. Jakub Sobota Wtorek 10.30- 11.15- zdalnie MS Teams
Czwartek 10.00-10.45- pok. C 100b
j_sobota@pwsztar.edu.pl
9. Dr inż. Sebastian Bielecki Środa 13.00 – 14.00, pok. C 100b s_bielecki@pwsztar.edu.pl
10. Dr inż. Wiesław Juda Środa 11.00 – 11.45 pok. C 100c oraz MS Teams mikragin@poczta.fm
w_juda@pwsztar.edu.pl
11. Dr inż. Wojciech Panna Wtorek 10.00-10.45, MS Teams wojpan3702@gmail.com
12. Mgr Jadwiga Kania-Habel środa 14.00- 14.45 Laboratorium tworzyw – grupa Azoty S.A. oraz MS Teams jadwiga.kania@grupaazoty.com
13. Mgr Iwona Kwiecień środa 15.15- 16.00 Laboratorium tworzyw – grupa Azoty S.A. oraz MS Teams piwona.kwiecien@grupaazoty.com
14. Mgr Iwona Karoń Czwartek 18.15 – 19.15, pok. B103 i_karon@pwsztar.edu.pl
  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do