Dyżury pracowników

Konsultacje pracowników Katedry Elektrotechniki semestr letni 2019/2020

LP Nazwisko Imię Termin i miejsce konsultacji Kontakt
1. Aksamit Grzegorz Środa, 16:00-16:45,
p. D06
14 63 16 522
aksamitg@pwsztar.edu.pl
2. Furgał Jakub Środa, 13:00-14:30,
p. C200e
furgal@agh.edu.pl
3. Drabek Tomasz Poniedziałek, 9:45-10:30,
p. C200e
drabek@agh.edu.pl
4. Gawędzki Wacław Środa, 13:45-14:45,
s. C200d lub D07
w_gawedzki@pwsztar.edu.pl
5. Kapustka Piotr Poniedziałek,10:30-11:15, p. C200e p_kapustka@pwsztar.edu.pl
6. Kara Dawid Czwartek, 11:30-12:15,
p. C200e
d_kara@pwsztar.edu.pl
7. Klempka Ryszard Poniedziałek,17:15-18:00, p. C200e r_klempka@pwsztar.edu.pl
8. Kołacz Tomasz Środa, 15:30-16:15,
p. D06
14 63 16 522
tmk@pwsztar.edu.pl
9. Kras Łukasz Poniedziałek,17:15-18:00,
p. C200e
l_kras@pwsztar.edu.pl
10. Lisowska-Lis Agnieszka Wtorek, 08:00-08:45,
p. C200e
14 6316594, 505855811
lisowskalis@pwsztar.edu.pl
11. Mitkowski Stanisław Czwartek, 14:30-15:15,
p. C200d
s_mitkowski@pwsztar.edu.pl
12. Petryna Janusz Środa, 17:15-18:00,
p. C200e
j_petryna@pwsztar.edu.pl
13. Syrek Przemysław Poniedziałek,18:45-19:15, p. C200e syrekp@agh.edu.pl
14. Wietecha Tomasz Środa, 12:00-13:00,
s. C213
tw0409@interia.pl
15. Zieliński Tomasz Piątek, 10:45-11:30,
p. C200e
tzielin@agh.edu.pl

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do