Dyżury pracowników

Konsultacje pracowników Katedry Elektrotechniki semestr zimowy 2021/2022

LP Nazwisko Imię Termin i miejsce konsultacji Kontakt
1. Aksamit Grzegorz Środa, 16:00-16:45,
p. D06
14 63 16 522
aksamitg@pwsztar.edu.pl
2. Drabek Tomasz Wtorek, 14:00-14:45,
p. C200e
t_drabek@pwsztar.edu.pl
3. Furgał Jakub Poniedziałek, 17:45-18:00,
p. C200e
j_furgal@pwsztar.edu.pl
4. Gawędzki Wacław Środa, 10:30-11:15,
s. C200d
w_gawedzki@pwsztar.edu.pl
5. Kapustka Piotr Czwartek,16:00-16:45, p. C200e p_kapustka@pwsztar.edu.pl
6. Kara Dawid Środa, 11:30-12:15,
p. C200e
d_kara@pwsztar.edu.pl
7. Klempka Ryszard Wtorek,16:30-17:15, p. C200e r_klempka@pwsztar.edu.pl
8. Kołacz Tomasz Środa, 10:15-11:00,
p. D06
14 63 16 522
tmk@pwsztar.edu.pl
9. Kras Łukasz Piątek,12:30-13:15,
p. C200e
l_kras@pwsztar.edu.pl
10. Lisowska-Lis Agnieszka Poniedziałek, 09:00-09:45,
p. C200e
14 6316594, 505855811
lisowskalis@pwsztar.edu.pl
11. Petryna Janusz Piątek, 12:45-13:30,
p. C200e
j_petryna@pwsztar.edu.pl
12. Syrek Przemysław Środa, 9:00-9:45, p. C200e p_syrek@pwsztar.edu.pl
13. Wietecha Tomasz Wtorek, 14:00-15:00,
s. C210a
t_wietecha@pwsztar.edu.pl
14. Zieliński Tomasz Środa, 9:00-9:45,
p. C200e
tzielin@pwsztar.edu.pl

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do