Dyżury pracowników

Konsultacje pracowników Katedry Elektrotechniki semestr zimowy 2019/2020

LP Nazwisko Imię Termin i miejsce konsultacji Kontakt
1. Aksamit Grzegorz Poniedziałek, 15:00-16:00, p. D06 14 6316522
aksamitg@pwsztar.edu.pl
2. Furgał Jakub Poniedziałek,
15:45-16:30, p. C200e
furgal@agh.edu.pl
3. Gawędzki Wacław Środa, 14:00-15:00
s. C200d, D06
w_gawedzki@pwsztar.edu.pl
4. Kapustka Piotr Wtorek, 11:15-12:00, p. C200e p_kapustka@pwsztar.edu.pl
5. Kara Dawid Piątek, 08:45-09:30
p. C200e
d_kara@pwsztar.edu.pl
6. Klempka Ryszard Czwartek, 16:30-17:15
p.C200e
r_klempka@pwsztar.edu.pl
7. Kołacz Tomasz Środa, 12:30-13:15
p.D06
14 6316522
tmk@pwsztar.edu.pl
8. Lisowska-Lis Agnieszka Wtorek, 10:30-11:15 p.C200e 14 6316594, 505855811
lisowskalis@pwsztar.edu.pl
9. Petryna Janusz  Środa, 14:30-15:15,
p. C200e
 j_petryna@pwsztar.edu.pl
10. Syrek Przemysław Wtorek, 15:00-15:45, p. C200e syrekp@agh.edu.pl
11. Wietecha Tomasz Czwartek, 15:00-16:00, s. C213 tw0409@interia.pl
12. Zieliński Tomasz Piątek, 16:30-17:15
p. C200e
tzielin@agh.edu.pl
  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do