Dyżury pracowników

Konsultacje pracowników Zakładu Elektrotechniki semestr letni 2018/2019

LP Nazwisko Imię Termin i miejsce konsultacji Kontakt
1. Aksamit Grzegorz Poniedziałek, 15:00-16:00, p. D06 14 6316522
aksamitg@pwsztar.edu.pl
2. Drabek Tomasz Wtorek, 09:00-10:00
p. C100d
drabek@agh.edu.pl
3. Furgał Jakub Środa,
14:45-15:30, p. C100e
furgal@agh.edu.pl
4. Gawędzki Wacław Środa, 18:00-18:45
s. D07
waga@agh.edu.pl
5. Kapustka Piotr Czwartek, 09:45-10:30, p. C100e p_kapustka@pwsztar.edu.pl
6. Kara Dawid Piątek, 11:30-12:30
p. C100e
d_kara@pwsztar.edu.pl
7. Klempka Ryszard Czwartek, 17:15-18:00
p.C100e
r_klempka@pwsztar.edu.pl
8. Kołacz Tomasz Środa, 13:00-13:45
p.D06
14 6316522
tmk@pwsztar.edu.pl
9. Lisowska-Lis Agnieszka Wtorek, 9:00-9:45 p.C100e 14 6316594, 505855811
lisowskalis@pwsztar.edu.pl
10. Mitkowski Stanisław czwartek, 15:00-15:45
p. C100d
14 6316596
s_mitkowski@pwsztar.edu.pl
 11. Petryna Janusz  Czwartek, 13:45-14:00,
p. C100e
 j_petryna@pwsztar.edu.pl
12. Rymanowski Janusz brak zajęć w semestrze j_rymanowski@pwsztar.edu.pl
p. C100e
13. Skwarczyński Jerzy Wtorek, 9:00-9:45
p. C100d
14 6316596
jskw@agh.edu.pl
14. Syrek Przemysław Wtorek, 11:30-12:30, p. C100e syrekp@agh.edu.pl
15. Wietecha Tomasz Poniedziałek, 15:30-16:30
p. C213
tw0409@interia.pl
16. Zieliński Tomasz Piątek, 16:30-17:15
p. C100e
tzielin@agh.edu.pl