Dyżury pracowników

Konsultacje pracowników Katedry Elektrotechniki semestr letni 2020/2021

LP Nazwisko Imię Termin i miejsce konsultacji Kontakt
1. Aksamit Grzegorz Czwartek, 16:00-16:45,
p. D06
14 63 16 522
aksamitg@pwsztar.edu.pl
2. Drabek Tomasz Wtorek, 14:45-15:30,
p. C200e
drabek@agh.edu.pl
3. Furgał Jakub Środa, 16:30-17:15,
p. C200e
furgal@agh.edu.pl
4. Gawędzki Wacław Środa, 12:30-13:15,
s. C200d lub D07
w_gawedzki@pwsztar.edu.pl
5. Kapustka Piotr Poniedziałek,15:15-16:00, p. C200e p_kapustka@pwsztar.edu.pl
6. Kara Dawid Czwartek, 11:15-12:00,
p. C200e
d_kara@pwsztar.edu.pl
7. Klempka Ryszard Wtorek,13:15-14:00, p. C200e r_klempka@pwsztar.edu.pl
8. Kołacz Tomasz Wtorek, 09:00-09:45,
p. D06
14 63 16 522
tmk@pwsztar.edu.pl
9. Kras Łukasz Środa,18:00-18:15,
p. C200e
l_kras@pwsztar.edu.pl
10. Lisowska-Lis Agnieszka Piątek, 09:00-09:45,
p. C200e
14 6316594, 505855811
lisowskalis@pwsztar.edu.pl
11. Petryna Janusz Czwartek, 16:45-17:30,
p. C200e
j_petryna@pwsztar.edu.pl
12. Syrek Przemysław Środa,09:00-09:45, p. C200e syrekp@agh.edu.pl
13. Wietecha Tomasz Wtorek, 10:00-11:30,
s. C210a
tw0409@interia.pl
14. Zieliński Tomasz Środa, 15:00-15:45,
p. C200e
tzielin@agh.edu.pl

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do