Kontakt z pracownikami

Dane teleadresowe wszystkich pracowników oraz jednostek organizacyjnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dane kontaktowe pracowników Katedry Informatyki

NAZWISKO I IMIĘ
EMAIL TELEFON POKÓJ
mgr inż.
Bydłosz Marcin
m_bydlosz@pwsztar.edu.pl 14 6316593
14 6316514
C100e
D105
dr inż.
Byrski Jędrzej
jbyrski@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
prof. dr hab. inż.
Filipowicz Bogusław
fil@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
mgr inż.
Gawin Edyta
e_gawin@pwsztar.edu.pl 14 6316593 C100e
mgr inż.
Gądek Tomasz
t_gadek@pwsztar.edu.pl 14 6316597 C100d
mgr inż.
Gryl Tomasz
t_gryl@pwsztar.edu.pl 14 6316597 C100d
prof. dr hab. inż.
Gorgoń Marek
mago@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
dr
Janus Julian
janus@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
mgr inż.
Jędryka Rafał
rj@pwsztar.edu.pl 14 6316593
14 6316520
C100e
A201
mgr inż.
Kisilewicz Piotr
kisilewicz@op.pl 14 6316526 A314
dr inż.
Klimek Radosław
rklimek@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
prof. dr hab.
Kościk Przemysław
p_koscik@pwsztar.edu.pl 14 6316597 C100d
dr inż.
Król Daniel
dankrol@gmail.com
d_krol@pwsztar.edu.pl
14 6316593 C100e
prof. dr hab. inż.
Ligęza Antoni
ligeza@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
dr hab. inż.
Ludwin Wiesław
ludwin@kt.agh.edu.pl 14 6316597 C100d
mgr inż.
Niedziela Marek
m_niedziela@pwsztar.edu.pl 14 6316597
14 6316501
C100e
A202
dr inż.
Pawlik Piotr
piotrus@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
dr inż.
Pieprzycki Adam
a_pieprzycki@pwsztar.edu.pl 14 6316593 C100e
mgr inż.
Piwko Dariusz
d_piwko@pwsztar.edu.pl 14 6316593 C100d
mgr inż.
Potempa Tomasz

14 6316593 C100e
mgr
Proć Stanisława
sproc@op.pl
14 6316526 A314
dr inż.
Stoch Stanisław
stoch@agh.edu.pl 14 6316597 C100d
mgr inż.
Żurowski Mateusz
mzurowski.pwsztar@gmail.com
m_zurowski@pwsztar.edu.pl
14 6316593 C100d

 

Aktualizacja: 2019-10-03 09:30 CET

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do