Ogłoszenia bieżące

KOMUNIKATY – SEMESTR II letni 2020/2021


KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TURYSTYKI PIESZEJ DLA STUDENTÓW ZE ZWOLNIENIAMI LEKARSKIMI

UWAGA – TRZECIA WYCIECZKA W SEMESTRZE II LETNIM

Studenci I i II roku – studiów licencjackich – biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, trzecia z zaplanowanych wycieczek w II semestrze odbędzie się dnia 08.05.2021 r. (tj. sobota). Planowana wycieczka odbędzie się na Pogórze Ciężkowickie. W planie zwiedzanie: Bobowej, Falkowej, wejście na wieżę widokową w Bruśniku. Zbiórka przy Dworcu Gł. PKP w Tarnowie o godz. 8.45, zakończenie wycieczki planowane jest na godz. 15.30. W sprawie wycieczki informacji udziela mgr Marcin Bibro.

UWAGA – DRUGA WYCIECZKA W SEMESTRZE II LETNIM

Studenci I i II roku – studiów licencjackich – biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, druga z zaplanowanych wycieczek w II semestrze odbędzie się dnia 24.04.2021 r. (tj. sobota). Planowana wycieczka odbędzie się do Ciężkowic. W planie zwiedzanie: rezerwatu „Skamieniałe Miasto”, „Wąwozu Wodospad” oraz rynku w Ciężkowicach. Zbiórka przy Dworcu Gł. PKP w Tarnowie o godz. 8.45, zakończenie wycieczki planowane jest na godz. 15.30. W sprawie wycieczki informacji udziela mgr Marcin Bibro.

UWAGA – PIERWSZA WYCIECZKA W SEMESTRZE II LETNIM

Studenci I i II roku – studiów licencjackich – biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, pierwsza z zaplanowanych wycieczek w II semestrze odbędzie się dnia 10.04.2021 r. (tj. sobota). Planowana wycieczka odbędzie się na trasie: PWSZ – Rezerwat Debrza – PWSZ. Zbiórka przed budynkiem „A” PWSZ w Tarnowie o godz. 9.00, zakończenie wycieczki planowane jest na godz. 13.30. W sprawie wycieczki informacji udziela mgr Marcin Bibro.


Szanowni Państwo, Studenci pierwszego roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Informujemy Państwa, iż zajęcia wychowania fizycznego na poszczególnych kierunkach oraz zajęcia międzywydziałowe (futsal, taniec towarzyski, siatkówka, wspinaczka) zostają zawieszone w trybie stacjonarnym z dniem 16.03.2021 r.  i będą tym samym realizowane w formie zajęć zdalnych do dnia 16.04.2021 r.

Zobowiązujemy Państwa do kontaktu z wykładowcami, z którymi mieliście Państwo zajęcia i pobranie informacji dotyczących trybu zdalnego zajęć.

Kierownictwo Katedry Wychowania Fizycznego. (16.03.2021 r.)


Szanowni Państwo, Studenci pierwszego roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Informujemy Państwa, iż zajęcia wychowania fizycznego na poszczególnych kierunkach oraz zajęcia międzywydziałowe (futsal, taniec towarzyski, sporty walki, siatkówka, zajęcia na siłowni, wspinaczka) zgodnie z zarządzeniem nr 9/2021 Rektora PWSZ w Tarnowie z dnia 27 stycznia 2021 r., będą realizowane w formie zajęć stacjonarnych tj. w kontakcie bezpośrednim na uczelni (Zarządzenie nr 9/2021 z dn. 27.01.2021 r., § 1., pkt. 1).

Zobowiązujemy Państwa do kontaktu z wykładowcami, z którymi mieliście Państwo zajęcia w I semestrze.

Kierownictwo Katedry Wychowania Fizycznego.


KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TURYSTYKI PIESZEJ DLA STUDENTÓW ZE ZWOLNIENIAMI LEKARSKIMI

UWAGA – TRZECIA WYCIECZKA W SEMESTRZE I ZIMOWYM 

Studenci I roku, biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, trzecia z zaplanowanych wycieczek w I semestrze (zimowym) odbędzie się dnia 12.12.2020 r. (tj. sobota). Planowana wycieczka odbędzie się na trasie: Góra św. Marcina – Las Kruk w Skrzyszowie. Zbiórka przed budynkiem „A” PWSZ w Tarnowie o godz. 9.00. Zajęcia prowadzi mgr Marcin Bibro.

UWAGA – DRUGA WYCIECZKA W SEMESTRZE I ZIMOWYM 

Studenci I roku, biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, druga z zaplanowanych wycieczek w I semestrze (zimowym) odbędzie się w dniach 21 – 22.11.2020 r. (tj. sobota, niedziela). Planowana wycieczka odbędzie się do Rytra – Cyrla – Barcice. Zbiórka przy Dworcu Głównym PKP w Tarnowie 21.11.2020 r. o godz. 7.45 (odjazd pociągu 8.09). Powrót w dniu 22.11.2020 r. około godz. 16.00. Zajęcia prowadzi mgr Marcin Bibro.

UWAGA – PIERWSZA WYCIECZKA W SEMESTRZE I ZIMOWYM 

Studenci I roku, biorący udział w zajęciach do wyboru – „Turystyka piesza”, pierwsza z zaplanowanych wycieczek w I semestrze (zimowym) odbędzie się dnia 07.11.2020 r. (tj. sobota). Planowana wycieczka odbędzie się do „Lasu Lipie”. Zbiórka przed budynkiem „A” PWSZ w Tarnowie o godz. 9.00. Zajęcia prowadzi mgr Marcin Bibro.


Uwaga Studenci pierwszego roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zapisani na zajęcia W-F międzywydziałowe.

W przypadku kiedy zajęcia W-F międzywydziałowe kolidują Państwu z innymi zajęciami programowymi na kierunku w pierwszej kolejności należy skontaktować się z wykładowcą prowadzącym zajęcia międzywydziałowe z danej dyscypliny. Wykaz na stronie „Wychowanie Fizyczne zajęcia ogólnouczelniane

Jeżeli nowy termin zajęć dalej będzie kolidował zajęciami programowymi, należy skontaktować się z zastępcą Kierownika Katedry Wychowania Fizycznego Panem mgr Przemysławem Markowiczem w celu zmiany zajęć międzywydziałowych na inną formę w miarę wolnych miejsc.


Szanowni Państwo, Studenci pierwszego roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Z przykrością informujemy Państwa, iż zajęcia wychowania fizycznego na poszczególnych kierunkach oraz zajęcia międzywydziałowe (futsal, taniec towarzyski, sporty walki, siatkówka, zajęcia na siłowni, wspinaczka) zgodnie z zarządzeniem JM Rektor PWSZ w Tarnowie będą realizowane w formie zdalnej tj. przez internet (platforma MS TEAMS).

Taka forma zajęć będzie obowiązywała aż do odwołania.

Zobowiązujemy Państwa do kontaktu z wykładowcami prowadzącymi zajęcia na poszczególnych kierunkach. Uczestnictwo w zajęciach w formie zdalnej jest warunkiem uzyskania zaliczenia z tego przedmiotu. E-maile pracowników dostępne na stronie internetowej zajęć W-F ogólnouczelnianych.

Kierownictwo Katedry Wychowania Fizycznego.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do