Kurs metody Halliwick

Fundacja Przeżyj To Sam zaprasza studentów i wykładowców PWSZ w Tarnowie do wzięcia udziału w kursie podstawowym metody Halliwick. Zajęcia pozwolą poznać skuteczną i docenioną na całym świecie koncepcję terapeutyczną.

 

Metoda Halliwick jest nową dziedziną hydroterapii, która polega na nauce pływania i terapii w wodzie. Przynosi ogromne korzyści zarówno osobom z niepełnosprawnościami, jak i zdrowym. Tę koncepcję terapeutyczną wykorzystuje się najczęściej w rehabilitacji dorosłych i dzieci z uszkodzeniami neurologicznymi, słuchu i wzroku, zaburzeniami emocjonalnymi i trudnościami w uczeniu się. Podczas zajęć podopieczni uczą się bezpiecznego i swobodnego poruszania w wodzie, co osiągają dzięki kontrolowaniu ruchów głowy, oddychaniu i utrzymaniu równowagi.

Oferta zajęć skierowana jest do studentów wszystkich kierunków i wykładowców. Zgłoszenia można wysyłać na adres biuro@fundacjaprzezyjtosam.pl. Kurs potrwa od 30.11.2020 do 03.12.2020 r. i odbywać się będzie na terenie naszego kampusu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Plan Kursu

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do