„Kuźnia biznesu” – tu wykuwa się przedsiębiorczość (GALERIA)

DSC_7226Wojciech Langner-Lubera oraz Jarosław Kowszewicz, zastępcy Dyrektora Marketingu i Przygotowania Ofert firmy Control Process byli pierwszymi gośćmi nowego cyklu spotkań realizowanych w PWSZ w Tarnowie. Pomysł mgr inż. Barbary Partyńskiej-Brzegowy, Koordynatora ds. przedsiębiorczości akademickiej, opiera się na konfrontacji studentów z ludźmi biznesu, którzy w prosty i jasny sposób wprowadzą młodych ludzi w tajniki swojej pracy.

Spotkanie przybliżyło studentom historię rozwoju i działalności Firmy Control Process, ukazując, jak z małej firmy  powstała jedna z największych spółek w Polsce.  Została podkreślona wielka pasja, determinacja i wytrwałość założycieli firmy, dbałość o jakość usług oraz konsumenta. Przedstawiciele Firmy przedłożyli również realne możliwości zatrudnienia naszych studentów w spółce.

– Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkania, podczas których będzie można posłuchać  o tym, jak z sukcesem zakładać i prowadzić działalność gospodarczą. Będziemy zapraszać zarówno „małych” przedsiębiorców z lokalnego rynku, którzy przeszli procedurę zakładania i prowadzenia firmy, jak i tych przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w większym wymiarze. Mamy nadzieję, że „Kuźnia biznesu” stanie się miejscem kreatywnego myślenia o podjęciu działalności gospodarczej – zachęcają organizatorzy.

Grupa Kapitałowa Control Process to kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym zatrudniających około 1000 osób w całej Polsce. Posiada w swoim portfolio realizację w systemie generalnego wykonawstwa szeregu projektów, we wszystkich najważniejszych gałęziach gospodarki.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do