„NADZIEJA” – IX EDYCJA DNI JANA PAWŁA II -4listopada 2014r.

W 2006 roku uczelnie reprezentowane w Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa podjęły inicjatywę organizowania „Dni Jana Pawła II”. Jest to przedsięwzięcie o charakterze naukowym, popularyzującym i kulturalnym. „Dni Jana Pawła II” mają inspirować badania naukowe i popularyzować dziedzictwo, jakie pozostawił Papież – Święty Jan Paweł II. Pierwsza edycja „Dni Jana Pawła II” odbyła się w 2006 roku pod hasłem Wielowymiarowość Prawdy. W kolejnym roku – 2007  tematem było Dobro, w roku 2008 – Piękno, w roku 2009 – Wiara i Nauka, w roku 2010 – Wolność, w roku 2011 – Godność, w roku 2012 – Dialog, w roku 2013 – Mądrość.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji „Dni Jana Pawła II” jest Nadzieja.

W dniach 4-6 listopada 2014 r. społeczność akademicka Krakowa i Małopolski weźmie udział w wielu ciekawych interdyscyplinarnych wydarzeniach, a przed wszystkim w sympozjum naukowym DROGI NADZIEI (w Auli Collegium Novum UJ, ul. Gołębia 24)

Tarnowska PWSZ już po raz dziewiąty  włączy się w inicjatywę „Dni Jana Pawła II”, podejmowaną przez uczelnie Małopolski.

 Program „Dni Jana Pawła II” w PWSZ w Tarnowie, w dniu 4 listopada (wtorek) 2014 r. :

– godz. 11.30, aula C 017 – warsztaty studenckie; Jesteście moją nadzieją… Głośna lektura tekstów Karola Wojtyły – Jana Pawła II w wykonaniu studentów PWSZ w Tarnowie,

– godz. 15.00 – Msza święta  w Kościele Akademickim, ul. Dwernickiego 1.

 Serdecznie zapraszamy społeczność akademicką i wszystkich zainteresowanych do udziału w IX „Dniach Jana Pawła II” organizowanych przez PWSZ w Tarnowie.

Pełny program wydarzeń „Dni Jana Pawła II” w Małopolsce znaleźć można na oficjalnej stronie: www.jp2.krakow.pl

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do