Nagroda dla Studentki z kierunku Pielęgniarstwa

Dnia 9.09.2019 Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita „J-elita” ogłosiło IV edycję Konkursu im. prof. Witolda Bartnika na najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką dotyczącą szeroko rozumianej tematyki nieswoistych chorób zapalnych jelita.

Stowarzyszenie jest jedną z nielicznych organizacji pacjentów w Polsce, która organizuje konkurs dla młodych adeptów nauki. Chcąc w ten sposób zainteresować ich problematyką nieswoistych zapaleń jelita i zmotywować do podzielenia się wynikami swoich badań.

Z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, z Katedry Pielęgniarstwa swój udział zgłosiła pani lic. piel. Joanna Gancarz, która w 2017 r. ukończyła studia licencjackie I stopnia niestacjonarne (pomostowe). Obroniła wtedy pracę licencjacką nt. „Akceptacja choroby i jakość życia pacjenta z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego (colitis ulcerosa)”. Promotorem pracy była mgr Elżbieta Marcisz.

W lutym 2020 r. ogłoszono wyniki konkursu. Pani Joanna Gancarz otrzymała wyróżnienie za swoją pracę i nagrodę finansową.

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs „J-elity” im. prof. Bartnika rozstrzygnięty!

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do