azs pucharyZa nami finały Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. Reprezentanci Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Tarnowie, prowadzeni przez trenera Krzysztofa Tomalskiego,  po długich zmaganiach zajęli ostatecznie szóste (studentki) i siódme (studenci) miejsce w klasyfikacji generalnej. Ponadto futsaliści uplasowali się na pierwszej pozycji w zestawieniu obejmującym drużyny wyższych  szkół zawodowych.

Reprezentacja futsalistów po wygranym w doskonałym stylu meczu półfinałowym z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie (2:1) – co warte podkreślenia: z zespołem, który w finale zajął drugie miejsce na podium – zakwalifikowali się z pierwszego miejsca do finałów AMP, które odbyły się w Poznaniu. To właśnie tam zmierzyli się z trzema drużynami: (ponownie) Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie (2:6), Uniwersytetem Łódzkim (5:2) i PWSZ w Wałbrzychu (4:1). Ostatecznie nasi futsaliści zdobyli sześć punktów i zagrali o siódme miejsce z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, którą to drużynę pokonali po serii rzutów karnych (5:4).

Drużyna studentek awansowała do finału rozgrywek z czwartego miejsca po pokonaniu w półfinale reprezentacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (5:0) i Politechniki Rzeszowskiej (3:0).  Futsalistki w Poznaniu zmierzyły się z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (1:0), Uniwersytetem Jagiellońskim (0:1) i Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (11:3). Mecz o piąte miejsce rozegrały z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, podczas którego musiały uznać wyższość przeciwniczek.

Podczas finału AMP KU AZS PWSZ w Tarnowie reprezentowali: Szymon Bardziej, Michał Boruch, Krzysztof Kucharczyk, Szymon Leśniak, Paweł Leżoń, Dawid Lizak, Mateusz Michoń, Patryk Mróz, Łukasz Noga, Michał Sieńczak, Norbert Stachura, Dominik Wardzała, Igor Wójcik.

W skład reprezentacji kobiet weszły: Katarzyna Białoszewska, Gabriela Czabańska, Agnieszka Derus, Dominika Drąg, Gabriela Gębicka, Aleksandra Hynek, Anna Kaczówka, Katarzyna Trytek, Patrycja Turczyn, Paulina Wałaszek, Aleksandra Zegarlicka, Oliwia Łoboda.