Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Pani inż. Elżbieta Wojciechowska – zasłużony pracownik naszej Uczelni. Osoba, która w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie pracowała od samego początku, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem działalności PWSZ.

Pani Elżbieta Wojciechowska odpowiadała za organizację pierwszych rekrutacji w PWSZ, a wcześniej pracowała przy opracowywaniu planów dydaktyki. Przez wiele lat kierowała sekretariatem Instytutu Politechnicznego. Ostatnie lata spędziła w Dziale Jakości i Kształcenia.

Msza św. pogrzebowa za spokój duszy śp. Elżbiety zostanie odprawiona w czwartek, 26 lipca o godz. 11.40 w Kaplicy Cmentarza Rakowickiego w Krakowie, po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

Uczelnia organizuje wyjazd na uroczystości pogrzebowe. Autobus zostanie podstawiony na parking obok hali sportowej w czwartek, ok. 9.30, wyjazd ok. pół godziny później.

Rodzinie oraz Najbliższym wyrazy współczucia składają,

Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie