30 maja 2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Wyzwania współczesnej fizjoterapii – praktycy w praktyce. W programie znaleźć można 14 bardzo ciekawie się zapowiadających wystąpień przygotowanych przez lekarzy, fizjoterapeutów, jak i nauczycieli akademickich. Organizatorem konferencji jest Zakład Fizjoterapii Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie.

Tematem przewodnim spotkania będą wady postawy oraz balans strzałkowy kręgosłupa, choć zakres tematów jest dużo szerszy.

– Serdecznie zapraszam czynnych zawodowo fizjoterapeutów, lekarzy, dydaktyków, studentów oraz wszystkich zainteresowanych wyzwaniami współczesnej fizjoterapii. Lista prelegentów gwarantuje wysoki poziom wystąpień, a to z kolei zapewni nam wiele ciekawych tematów do konferencyjnych dyskusji – mówi dr Ewa Otfinowska, kierownik Zakładu Fizjoterapii IOZ PWSZ w Tarnowie.

Konferencja odbędzie się w czwartek, 30 maja 2019 r. w sali B 028 PWSZ w Tarnowie, początek o godz. 9.30. Wstęp jest wolny.