Ostatni rok studiów licencjackich Fizjoterapii pożegnał PWSZ

To była historyczna i wzruszająca chwila. Dyplomy odebrali ostatni absolwenci Fizjoterapii, którzy zdobyli tytuły licencjata w ramach studiów I stopnia. Od dwóch lat nabór na ten kierunek prowadzony jest bowiem jedynie na jednolite, pięcioletnie studia magisterskie.

Podczas uroczystego zakończenia nauki nie zabrakło wzruszeń i uśmiechów. Humory wszystkim dopisywały, a grupa ok. 80 absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych odebrała dyplomy i pamiątkowe plakietki wieńczące trzyletnie studia.

– Gratuluję wszystkim dyplomów, ale przede wszystkim wiedzy. Jesteście już bowiem w pełni wykształconymi fizjoterapeutami i nie mam wątpliwości, że poradzicie sobie doskonale zarówno na studiach II stopnia, jak i w pracy zawodowej – mówiła dr Ewa Otfinowska, kierownik Zakładu Fizjoterapii PWSZ.

Spotkanie było też okazją do pożegnania prof. Jacka Pietrzyka, który po wielu latach zakończył pracę akademicką w PWSZ w Tarnowie.

Dodajmy, że PWSZ jeszcze do 19 lipca prowadzi nabór na studia w roku akademickim 2019/2020. W bogatej ofercie uczelni są również studia na kierunku Fizjoterapia. Są to jednak studia jednolite magisterskie. Pełna oferta dydaktyczna PWSZ dostępna jest TUTAJ.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do