Studentki i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie wystartowali w Akademickich Mistrzostwach Polski w pływaniu w Lublinie. Reprezentanci PWSZ, przygotowani do zawodów przez trenera Patryka Orwata, rywalizowali w wyścigach indywidualnych i sztafetowych.

Dzięki dobrej postawie zawodników trenujących na co dzień w sekcji pływackiej Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Tarnowie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie umocniła się na pierwszy miejscu w klasyfikacji Akademickich Mistzostw Polski w typie wyższych szkół zawodowych.

Reprezentacja wystąpiła w składzie: Dominika Bałła, Konrad Korus, Aneta Musiał, Grzegorz Piwowarski, Oliwia Rzepa, Karolina Schab, Krzyszof Skała, Martyna Stanosz, Adrian Szwed, Jakub Wenc, trener: Patryk Orwat.

fot. Rafał Oleksiewicz