Poetycki Underground po raz trzeci!

Studenci filologii polskiej, specjalność animacja kultury – Szymon Szczęch i Szymon Łucyków – ponownie poruszają poetycki świat Tarnowa i rozszerzają dylogię Poetyckiego Undergroundu o trzecią edycję tego niezwykle ciepło przyjmowanego projektu.

Tym razem we współpracy ze Studenckim Kołem Przyjaciół Teatru PWSZ w Tarnowie otwierają nabór tekstów, które staną się bazą tworzonego performansu. Tradycyjnie, premiera odbędzie w czerwcu, ale już teraz każdy poeta (bez względu na swoje doświadczenie) może przesłać efekty swojej twórczości na adres e-mail: poetyckiunderground@gmail.com.

– „Poszukiwania” tekstów będą trwać do 21 marca. r. Jeżeli piszesz do szuflady lub już debiutowałeś, ale chcesz, aby Twoje dzieła zostały wystawione na scenie, śmiało wyślij nam fragment swojego dorobku! A jeżeli nie jesteś go pewien i wolisz pozostać anonimowy, wystarczy, że napiszesz to w mailu albo podpiszesz się pseudonimem – zapraszają pomysłodawcy przedsięwzięcia.

Więcej informacji, a także następne aktualizacje będzie można znaleźć na facebookowym fanpejdżu Poetyckiego Undergroundu.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do