Za nami premierowy pokaz treści przygotowanych dla zainteresowanych podjęciem studiów w najstarszej, największej i najchętniej wybieranej przez studentów (co poświadczają dane Ministerstwa Edukacji i Nauki) wyższej szkoły zawodowej w Polsce. Zgodnie z zapowiedzią wszyscy zainteresowani nie tylko poznaniem naszej oferty studiów, ale również zaczerpnięciem informacji u władz, wykładowców, pracowników administracyjnych, studentów i wreszcie absolwentów Uczelni, mogą nie wychodząc z domu, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, obejrzeć przygotowane specjalnie dla kandydatów materiały filmowe.

Zapis całej transmisji Wirtualnego Dnia Otwartego z  dnia 16 kwietnia

Zapis transmisji Wirtualnego Dnia Otwartego zawiera nie tylko filmy i wykłady wyróżnione poniżej, ale również wiele rozmów dotyczących istotnych z punktu widzenia przyszłych studentów kwestii. Z zapisu można dowiedzieć się m.in. o działaniach Władz Uczelni podjętych w celu zapewnienia bezpieczeństwa w czasie pandemii, wsparcia materialnego oferowanego przez Uczelnię, możliwościach wyjazdów zagranicznych na studia i praktyki, sukcesach zawodników Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Tarnowie, działalności Radu Uczelnianej Samorządu Studentów i wiele, wiele innych.

Prezentacja ogólnouczelniana

Wydział Administracyjno-Ekonomiczny

Poznajcie Wydział Administracyjno-Ekonomiczny od środka. Posłuchajcie, co do powiedzenia na temat studiowania na kierunkach prowadzonych przez Wydział mówią Dziekan dr Jarosław Mikołajczyk, studenci Kamila Mądel i Mateusz Zawadzki oraz absolwent PWSZ w Tarnowie asp. sztab. Paweł Klimek.

Wykład prof. dra hab. Czesława Nowaka „Slow food – czyli o tym, że nie warto się spieszyć”

Wydział Humanistyczny

Poznajcie Wydział Humanistyczny od środka. Posłuchajcie, co do powiedzenia na temat studiowania na kierunkach prowadzonych przez Wydział mówią Dziekan dr Joanna Graca, wykładowczyni filologii romańskiej mgr Carine Debarges-Dusza, studenci Mariusz Jeziorek, Marta Kwiek, Angelica Gieniec i Bartłomiej Kozioł oraz absolwentka PWSZ w Tarnowie mgr Paulina Kuczera.

Wykład mgra Piotra Kopy „Pułapki mediów społecznościowych”

Wydział Matematyczno-Przyrodniczy

Poznajcie Wydział Matematyczno-Przyrodniczy od środka. Posłuchajcie, co do powiedzenia na temat studiowania na kierunkach prowadzonych przez Wydział mówią Dziekan dr Krzysztof Kleszcz, studenci Kamil Marcinkiewicz, Bartłomiej Szatko, Katarzyna Bednarz  oraz absolwentka PWSZ w Tarnowie mgr Justyna Kawalec.

Wykład prof. dra hab. Jana Kozłowskiego „Ziemia na zakręcie”

Wydział Ochrony Zdrowia

Poznajcie Wydział Ochrony Zdrowia od środka. Posłuchajcie, co do powiedzenia na temat studiowania na kierunkach prowadzonych przez Wydział mówią Prodziekan mgr Eliza Smoła, studenci Marcin Potocki, Paweł Tafliński, Oliwia Rzepka oraz absolwent PWSZ w Tarnowie mgr Paweł Wróblewski.

Wykład mgr Elżbiety Marcisz „Symulacja w pielęgniarstwie”

Wydział Politechniczny

Poznajcie Wydział Politechniczny od środka. Posłuchajcie, co na temat studiowania na kierunkach prowadzonych przez Wydział mówią Dziekan dr hab. inż. Łukasz Jęczmionek, Zastępca Kierownika Katedry Elektroniki, Telekomunikacji i Mechatroniki mgr inż. Łukasz Chlastawa, wykładowca KETiM dr inż. Łukasz Mik oraz absolwent PWSZ w Tarnowie inż. Michał Topór.

Wykład dra Tomasza Wietechy „Optyka geometryczna”

Wydział Sztuki

Poznajcie Wydział Sztuki od środka. Posłuchajcie, co do powiedzenia na temat studiowania na kierunkach prowadzonych przez Wydział mówią wykładowca dr Bartłomiej Bałut oraz absolwenci PWSZ w Tarnowie lic. Sławomir Kozioł i lic. Grzegorz Kwiek.

Prezentacja dra Bartłomieja Bałuta „Od pomysłu do wdrożenia – jak zostać projektantem”

Zapraszamy serdecznie do kontaktu: mailowego (rekrutacja@pwsztar.edu.pl), telefonicznego (14 63 16 666) i poprzez media społecznościowe. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony rekrutacyjnej kandydat.pwsztar.edu.pl.