plakat_grudzieñ_korektaChcesz zajmować się grafiką, wzornictwem, projektowaniem, designem, reklamą, sztuką?

Właśnie rozpoczęliśmy odwiedzać szkoły średnie regionu, tak aby zainteresować maturzystów i nie tylko, do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą dydaktyczną Instytutu Sztuki, będącego najmłodszym „dzieckiem” Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, jednak już mocno wpisującym się w pejzaż regionu. Postaramy się odwiedzić każdą możliwą szkołę, jednak jeżeli chcecie Państwo upewnić się co do naszego harmonogramu, lub umówić konkretny termin, serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem Instytutu. Poniżej zamieszczamy naszą ofertę w kilku sloganowych hasłach. Aby jednak w pełni zorientować się w możliwościach jakie stwarza studiowanie w IS, najlepiej już zapisać się na kursy przygotowawcze, lub wziąć udział w prezentacji prowadzonej przez naszych pedagogów i studentów.

Czy fascynuje Cię tworzenie grafiki, projektów, modeli? Być może malujesz, rysujesz lub fotografujesz? Czujesz, że masz talent artystyczny, projektowy, który chcesz rozwijać? Chcesz zdobywać wiedzę na jednych z najbardziej kreatywnych kierunków w zakresie projektowania w regionie? PWSZ w Tarnowie oferuje Ci 3,5 letnie studia w zakresie:

WZORNICTWO/ DESIGN (specjalności: formy przemysłowe, komunikacja wizualna)

GRAFIKA (specjalność: grafika projektowa)

Absolwent Instytutu Sztuki otrzymuje niezbędne wykształcenie oraz umiejętności projektowe do podjęcia pracy indywidualnej lub zespołowej w szeroko rozumianej branży komunikacji wizualnej. Pomogą Ci w tym znakomici pedagodzy z ASP oraz świetnie wyposażone sale (m. in. pracownia interaktywna, studio fotograficzne, pracownia graficzna, pracownie malarstwa, rysunku i rzeźby). Wybierając jeden z powyższych kierunków poszerzasz znajomość zagadnień projektowych 2D i 3D oraz zdobywasz cenne doświadczenie artystyczne, pozwalające Ci podjąć atrakcyjną pracę. Wachlarz możliwości zatrudnienia jest bardzo szeroki.